Wojewódzki Klub Techniki i Rozwoju Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne w Krakowie

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kraków, dn. 25 maja 2018 r.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, iż:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Wojewódzki Klub Techniki i Rozwoju Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne (zwany dalej WKTiR) z siedzibą w Krakowie, ul. Halicka 9, kod pocztowy 31-036, adres e-mail: wktir@op.pl, tel. 12 429 19 03.

2. Podanie Państwa danych osobowych poprzez stronę internetową WKTiR jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda.

3. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

4. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Państwu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Państwa zdaniem, przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.

6. Państwa dane osobowe, podane przez stronę WKTiR, będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

7. Dane użytkowników odwiedzających stronę WKTiR (takie jak: adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, cookies itp.) gromadzone są przez operatora hostingu firmę Globtel Internet Szymon Hersztek z siedzibą w Gdańsku, ul. Matecznikowa 2/1, kod pocztowy 80-126. Polityka prywatności w tym zakresie znajduje się pod adresem www.webd.pl/polityka-prywatnosci.

8. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z WKTiR poprzez:
- adres korespondencyjny: 31-036 Kraków, ul. Halicka 9,
- adres e-mail: wktir@op.pl.