Wojewódzki Klub Techniki i Rozwoju Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne w Krakowie

Srebrny Laur Małopolski

ZŁOTY I SREBRNY LAUR MAŁOPOLSKI

Konkurs na "Złoty Laur Małopolski" oraz "Srebrny Laur Małopolski" organizowany jest przez Małopolskie Biuro Promocji przy WKTiR w Krakowie od roku 2001 pod honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego oraz Prezesa WKTiR.

Statuetki przyznawane są rokrocznie, a imprezy, podczas których następuje ich wręczenie, w środowisku biznesowym zasłużyły już sobie na miano prestiżowych.

Ta akcja, promująca najlepsze zakłady Małopolski, stanowi wartościowe wyróżnienie i najlepszy dowód potwierdzający rozwój nagrodzonych firm. Jest to również sposób na docenienie właścicieli firm i ich pracowników oraz znaczenia firm, obecnych na małopolskim rynku. 

Złote i srebrne laury stały się z czasem doskonałą rekomendacją dla przyszłych kontrahentów, są potwierdzeniem profesjonalizmu, tworzą wiarygodny obraz biznesu.

Laureatami konkursu są firmy stawiające na rozwój, nowoczesne rozwiązania, charakteryzujące się najwyższą jakością produkowanych wyrobów lub świadczonych usług, posiadające jasne perspektywy rozwoju firmy, nierzadko prowadzące działalność charytatywną.

ZŁOTY I SREBRNY LAUR MAŁOPOLSKI - WRZESIEŃ 2012!

26 września 2012 r. w położonej w zamkowej scenerii restauracji "U Ziyada" w Krakowie, miało miejsce wręczenie Złotych i Srebrnych Laurów Małopolski Edycja 2012. Na uroczystości spotkali się przedstawiciele WKTiR Kraków, laureaci nagrody oraz zaproszeni goście. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Wicewojewoda Małopolski Andrzej Harężlak.

Laureatami nagrody Złoty Laur Małopolski zostali:
- AXPAL Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe z Roczyn,
- ESPEFA Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy z Krakowa,
- Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. z Myślenic.

Laureatem nagrody Srebrny Laur Małopolski została firma:
- LEO Profesjonalne Kosmetyki do Włosów z Krakowa.

Wszystkie firmy pragnące ubiegać się o zaszczytną nagrodę Srebrnych lub Złotych Laurów zapraszamy do kontaktu z WKTiR w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć i filmu z rozdania Złotych i Srebrnych Laurów Małopolski.

Złoty Laur Małopolski

Laury Małopolski Edycja 2012